Гуманітарний вантаж зі Швеції.

Дата: 23.12.2022 15:47

Минулого тижня КНП «Словечанська районна лікарня» отримала великий гуманітарний вантаж який надійшов зі Швеції. Отримання вантажу стало можливим завдяки шведській благодійній організації Human Bridge та Міжнародному благодійному фонду «Олива» До складу вантажу увійшли: меблі медичного призначення (крісла - каталки для пацієнтів з ДЦП, тумбочки прикроватні, ліжка та ін.), медичне обладнання (гематологічний аналізатор, інгалятори, фотокалориметр, тонометри та ін.), витратні медичні матеріали, медичний одяг, постільну білизну, ортопедичні засоби та засоби гігієни.

Хочемо висловити слова щирої подяки організації-донору зі Швеції та небайдужим людям, завдяки спільним зусиллям яких ця подія стала можливою: керівнику міжнародного благодійного фонду «Олива» - Будьонній Валентині Георгіївні, медичному директору (з поліклінічної практики) КНП «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради - Луцюку Миколі Миколайовичу.

Також хочемо подякувати нашому сільському голові – Трикиші Володимиру Олександровичу та керівнику ТОВ «ЛА ФОРЕСТА» – Мельниченко Сергію Олексійовичу за організацію доставки вантажу до лікарні.

Наш колектив цінує вашу турботу про лікарню, турботу про здоров’я мешканців нашої громади.

Директор                                                                                         Віталій Китиця