День донора на території Словечанської ОТГ

Дата: 29.06.2023 15:23

Відповідно до ст. 8 нового Закону України «Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові» Житомирською обласною військовою адміністрацією затверджено Графік заготовлення крові у виїзних умовах на 2023 рік в усіх об’єднаних територіальних громадах.
Згідно Графіку забір крові у Словечанській ОТГ буде проводитись 6 липня 2023 року в педіатричному відділенні КНП «Словечанська районна лікарня» з 09.00. Враховуючи це, адміністрація КНП «Словечанська районна лікарня» просить прийняти участь всіх бажаючих в організації Дня донора на території нашої громади.
Забір крові буде проводитись для потреб цивільних громадян та Збройних сил України.