Отримано гуманітарну допомогу від Міжнародних благодійних організацій «Human Bridge Sweden», «Humana People to People Baltic», «Humana People to People Ukraine»

Дата: 14.09.2023 10:20

Адміністрація КНП «Словечанська районна лікарня» висловлює щиру подяку Міжнародним благодійним організаціям «Human Bridge Sweden», «Humana People to People Baltic», «Humana People to People Ukraine» за таку необхідну постійну допомогу нашому закладу.

Враховуючи те, що наша лікарня бюджетна, неприбуткова організація з недостатнім фінансуванням Ваша допомога неоціненна.

У вівторок, 12.09.2023р., наш заклад отримав черговий гуманітарний вантаж – 150 продуктових наборів.

Завдяки вашій допомозі у вигляді продуктових наборів харчування в закладі стало більш різноманітним. Приємно, що є люди, які з розумінням відносяться до потреб закладів охорони здоров’я особливо в складний для держави та медичної галузі час.

Цінуємо і поважаємо вашу підтримку, дякуємо за довіру та турботу. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.